Rejestracja Rejestracja Logowanie Logowanie   |   32 - 708 23 24 32 708 23 24
Szukaj na stronie
Skano Lider w skanowaniu zdjęć w Polsce

Pomoc » Bezpieczeństwo


Mamy świadomość spoczywającej na nas odpowiedzialności, kiedy powierzasz nam swoje bezcenne fotografie. Bezpieczeństwo jest elementem, na który kładziemy najwiekszy nacisk. Stosujemy szereg procedur, które sprawiają, że Twoje zdjęcia są w pełni bezpieczne.

"1x1x1", czyli 1 zamówienie, 1 stanowisko, 1 operator

 

W Skano każde zamówienie jest traktowane indywidualnie. Jeden operator skanera może pracować tylko przy jednym stanowisku, obsługując tylko jedno zamówienie. Dzięki temu zdjęcia z dwóch różnych zamówień nigdy nie zostaną ze sobą przypadkowo pomieszane.

 

Galeria z hasłem i kontrola dostępu

 

Hasło i login wybierane są podczas rejestracji w serwisie Skano i gwarantują, że nikt postronny nie będzie miał wglądu do galerii z Twoimi zdjęciami.

 

W danym etapie realizacji zamówienia, dostęp do zdjęć ma wyłącznie osoba odpowiedzialna za aktualnie wykonywaną operację. Rygorystyczne przestrzeganie tej zasady jest konieczne by zachować odpowiedni porządek i uniknąć pomyłek.

 

Monitoring w czasie rzeczywistym

Po zalogowaniu do swojego konta możesz na bieżąco obserwować co aktualnie dzieje się z Twoimi zdjęciami. Specjalny system statusów dostępny na Twoim koncie informuje Cię na jakim etapie realizacji znajduje się aktualnie Twoje zamówienie.

Gwarancja 1000zł

Wierzymy, że nasze procedury oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dlatego bierzemy na siebie odpowiedzialność za Twoje zamówienia w czasie gdy znajduje się pod naszą opieką. Jesteśmy pewni, że Twoje materiały nie mogą zginąć. Gdyby się jednak tak stało to otrzymasz od nas 1000zł.

Sterylność

Bawełniane rękawiczki, sprężone powietrze oraz laboratoryjne ściereczki antystatyczne gwarantują, że skanowane materiały traktowane są z należytym honorem.

Transport

Wszystkie materiały oryginalne są odpowiednio zabezpieczone i przygotowane do wysyłki. Wytrzymałe szczelne worki strunowe oraz sztywne opakowania kartonowe gwarantują, że Twoje zdjęcia dotrą do Ciebie w nienaruszonym stanie.

W celu zapewnienia najwyższego standardu, wszystkie paczki wysyłamy korzystając wyłącznie z usług sprawdzonych firm kurierskich.

Tracking przesyłki

Dzięki internetowej usłudze trackingu, czyli śledzenia przesyłki, wiesz dokładnie w którym miejscu znajdują się Twoje zdjęcia. Numer listu przewozowego znajdziesz zawsze na swoim koncie oraz w e-mailu potwierdzającym wysyłkę Twoich materiałów oryginalnych i plików cyfrowych.